Zásobovanie reštaurácií

Za dobu, ktorú firma pôsobí na trhu, sme sa stali obchodnými partnermi mnohých reštauračných zariadení, hotelov a jedální. Našim klientom ponúkame koreniny, zmesi korenín, rôzne dochucovadlá, ale aj lahodné vína vysokej kvality a pri tom za výhodné ceny. Sme tu pre tie reštaurácie, ktoré sa neuspokoja s priemerom, ale chcú svojim zákazníkom ponúkať jedlá chutné a zdravé, pripravené z kvalitných surovín a ochutené kvalitným korením a zmesami korenín a pri tom za prístupné ceny.

Kvalitné, jednodruhové koreniny a z nich pripravované  zmesi sú chutné, namiešané v ideálnom pomere korenín a s čo najnižším obsahom morskej soli, ktorá je pre ľudský organizmus tou lepšou voľbou.  Zmesi sú čisto prírodné, bez prídavných látok, zvýrazňovačov chutí a glutamanu. Sú výnimočné svojou kvalitou, chuťou, liečivými účinkami ale aj finančnou úsporou, vďaka nízkemu obsahu soli, stačí pridávať menšie množstvá do varenia.
Keďže chceme uspokojiť všetky potreby našich klientov, nájdete v našej ponuke aj rôzne iné druhy dochucovadiel.
Pre lepšiu orientáciu v našej ponuke, je prítomnosť morskej soli a glutamanu označená.

Náš sortiment sa neustále rozrastá a preto ak Vám v našej  ponuke niečo chýba, povedzte nám to, urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. V okolí sídla firmy, robíme pravidelný rozvoz, taktiež smer Martin, Liptovský Mikuláš a smer Dolný Kubín. Doručovanie tovaru v rámci SR pri objednávke nad 60€ bez DPH poštovné uhradíme za Vás. Ostatné objednávky sú spoplatnené podľa priloženého cenníka. Našim stálym zákazníkom, ktorí sa rozhodli pre pravidelnú spoluprácu s nami ponúkame nadštandardný prístup, rôzne akčné cenové ponuky, individuálne objednávanie a doručovanie objednaného tovaru, aby sme Vás odbremenili od povinností so zásobovaním.
Zvýhodnený cenník pre reštaurácie na požiadanie.

Sami sa presvedčte o kvalite našich produktov a ponúknite zákazníkom jedlá, vďaka ktorým sa k Vám budú radi a často vracať.

Pretože kto s nami varí, tomu sa dobre darí.


Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie